З 11.01.2021 — 22.01.2021 року всі класи навчаються в дистанційному форматі!

Навчальні заняття для учнів 1 — 11 класів будуть відбуватися в синхронному та асинхронному режимах відповідно до затвердженого розкладу уроків та режиму роботи закладу.

Розклад уроків на ІІ семестр можна переглянути за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/15-Qc1ZvkRi4SPNCyj2jR-tXNSjcXmBbkayutwF1FrrE/edit?usp=sharing

Розклад дзвінків для учнів 5 -11 класів

Шановні учні та батьки!

Усі навчальні матеріали для учнів 5-11 класів розміщено на Google — диску у вигляді таблиці. Для кожного класу відведено окремий документ, в якому ви знайдете: дату проведення уроку, тему уроку, корисні посилання та матеріали для навчання і самоопрацювання.

Як знайти матеріали та завдання до уроків:

  1. Зайти на сайт закладу school92.com.ua.
  2. Обрати розділ «Дистанційне навчання».
  3. Обрати клас, в якому навчається ваша дитина.
  4. У таблиці обрати предмет.

Навчальні заняття розпочинаються о 8.30 за  розкладом.

На час навчання в дистанційному форматі з 11.01 по 22.01.2021 вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі). Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України № 2205 від 25 вересня 2020 року, урок з використанням технологій дистанційного навчання триватиме:

у 1-му класі – 10 хвилин;
у 2-4 класах – 15 хвилин;

у 5-7 класах — 20 хвилин;
у 8-9 класах – 25 хвилин;
у 10 — 11 класах – на першій годині занять спареного уроку до 30 хвилин, на другій — 20 хвилин.

Присутність дитини на онлайн-уроці контролюється вчителем – предметником та класним керівником.

Під час уроку після роботи з технічними засобами учні обов’язково мають робити вправи для профілактики зорової та статичної втоми.

Всеукраїнська школа он-лайн

Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/)— це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів. Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література. Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи. Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Щоб скористатися матеріалами сайту Всеукраїнської школи он-лайн:

  1. Необхідно пройти реєстрацію на сайті за посиланням.
  2. Зайти на свою сторінку.
  3. Обрати клас, у якому навчається дитина.
  4. Приєднатися до обраного курсу.
  5. Переглянути надані кейси по предметах та обрати відповідну тему.