ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, УЧНІ ТА БАТЬКИ!

Перше вересня в цьому році - особливий день. Нажаль епідемія не відступає, що примушує нас шукати нові підходи, щоб забезпечити високий рівень навчання наших дітей та  саме найголовніше для нас «Зберегти здоров’я наших дітей!».

До початку навчального року залишилось декілька днів. Адміністрація школи та педагогічний колектив школи розуміє та розділяє Вашу стурбованість щодо початку навчального року.

Наразі ми підготували школу до освітнього процесу в умовах пандемії та розробили основні заходи по організації роботи школи відповідно до рекомендацій. Керуючись Постановою МОЗ № 50 від 22.08.2020 року, відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 17 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», доводимо до Вашого відома:

*  Навчальний 2020 -2021 рік розпочнеться 1 вересня.

*  Перед центральним входом до школи відбудеться свято першого дзвоника для учнів 1-х та 11-х класів з дотриманням усіх заходів безпеки. Для 2-10-х класів Перший урок разом з класними керівниками відповідно до закріпленої аудиторії.

*  Для учнів школи буде відкрито 2 входи: «ВХІД №1» для учнів 1-4-х класів та «ВХІД №2» для учнів 5-11 класів. Пересуватися можна по школі лише центральними сходами, між 3 та 4 поверхами лише у разі переходу на англійську мову. Всі інші уроки відбуватимуться в кабінеті. ПО ВСІЙ ШКОЛІ ХОДИТИ ЗАБОРОНЕНО.

*  Учні 1- 4-х класів харчуються в кабінетах.

*  Для учнів 5-11 класів розроблено індивідуальний графік харчування.

*  Для кожного класу розроблено власний розклад дзвінків задля уникнення скупчення великої кількості дітей в коридорах школи.

*  Вхід до приміщень школи дозволяється при наявності захисної маски або респіратора, на вході організовано місце для обробки рук антисептиком.

*  Допуск до роботи персоналу здійснюватиметься за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром на ВХОДІ № 1 з обов’язковою фіксацією даних у журналі термоскринінгу.

*  Забороняється допуск до закладу освіти батьків та сторонніх осіб.

*  За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.

*    Педагогічні працівники перед початком занять проводять опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

*    В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти одягають маску, тимчасово повинні бути ізольовані в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я. Після вилучення особи з симптомами інфекційної хвороби в приміщенні, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція поверхонь.

*  Учням 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями школи дозволяється без використання захисної маски (респіратора).

*  Учням 5-11 класів вхід до приміщень школи дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Масковий режим для учнів забезпечують батьки, із розрахунку 1 маска – 3 години. Маски можуть бути як одноразові, так і багаторазового використання. Контейнери для утилізації одноразових масок забезпечує школа. Під час занять захисні маски можна не використовувати.

*  Під час пересування приміщеннями закладу використання захисних масок для учнів 5-11 класів та персоналу школи є обов’язкове.

*  В школі забезпечено антисептичний та дезінфекційний режим, але, за можливості, малесенький антисептик у портфель дитині про всяк випадок покладіть.

*  Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.

*  Якщо дитина більше двох тижнів не відвідує школи, батьки обов’язково мають надати довідку про те, що дитина здорова.

*  Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

*  Пересування учнів між навчальними кабінетами буде мінімізованим, зокрема, шляхом проведення занять впродовж дня для одного і того ж класу (групи) в одній і тій самій кабінеті, застосування модульного підходу до організації вивчення дисциплін та застосування парних уроків.

*  Групи подовженого дня будуть працювати в стандартному режимі.

*  Заняття з окремих предметів за можливості будемо проводити на відкритому повітрі.

*  У санітарних кімнатах наявне рідке мило та паперові рушники. Основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом.

*  Після проведення занять у кінці кожного робочого дня вчителі та технічний обслуговуючий персонал проводитимуть дезінфекцію поверхонь.

*  Після кожного навчального заняття проводитиметься провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.

*  Під час адаптивного карантину питні фонтанчики не функціонуватимуть. Індивідуальні пляшечки, напої учні приносять з дому.

Дякуємо за розуміння! Бережіть себе! З повагою, адміністрація школи